Exkurze Smetanova Litomyšl

Úterý 6. únor 2024, 15:23

Milí studenti,

v letním semestru nás bude opět čekat školní exkurze.

Jelikož si tento rok připomínáme výročí narození Bedřicha Smetany, rozhodli jsme v rámci exkurze vyrazit do malebného městečka Litomyšl. Hlavním (avšak ne jediným) programem exkurze bude navštívení festivalu „Smetanova Litomyšl“.

Termín festivalu je poněkud pozdější, než jsme předpokládali, a tak vás oslovujeme, jestli byste do toho s námi šli, pokud by se exkurze konala v sobotu 15. 6. 2024 (s možností nedělního výletu do Poličky a navštívení rodné světničky Bohuslava Martinů ve věži kostela sv. Jakuba). Jelikož tou dobou budeme mít po veškerých povinnostech, mohl by z toho být příjemně strávený den.

Prosíme Vás, abyste vyplnili anonymní anketu (časová náročnost: 3 vteřiny), zdali vás pozdější termín nevyděsil a chtěli byste se exkurze zúčastnit. Anketa je nezávazná.

Anketa: https://forms.gle/nERfgC3HkTxN3SMK9

Patrícia Ceľuchová a Magdaléna Chánová