O hudbe chcem vedieť viac! 2024

Čtvrtek 8. únor 2024, 8:24

Vážení kolegovia!

Po roku Vašich študentov opäť srdečne pozývame na unikátny interdisciplinárny projekt O hudbe chcem vedieť viac! 2024, ktorý so zámerom podporiť štúdium hudobno-teoretických a hudobno-didaktických predmetov a zblížiť sa s inými hudobno-vzdelávacími inštitúciami v dňoch 22. – 26. apríla 2024 realizuje Katedra teórie hudby Hudobnej a tanečnej fakulty Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Projekt pozostáva zo:

• Súťažných prehliadok projektov a prác z oblasti hudby žiakov ZUŠ a študentov stredných a vysokých škôl zo Slovenska a Českej republiky
  • Sprievodného programu vo forme interaktívnych workshopov, prednášok a pedagogických seminárov pod vedením domácich a pozvaných zahraničných hostí.

Viac sa dozviete v priloženej pozvánke a propozíciách a na webe https://www.vsmu.sk/htf/katedry-a-pracoviska/katedra-teorie-hudby/

Týmto Vás veľmi pekne prosíme o preposlanie mailu Vašim študentom a školiteľom záverečných prác, prípadne všetkým ostatným kolegom, ktorých by projekt mohol zaujímať.

V prípade, ak si neželáte od nás dostávať informačné e-maily, tak nás, prosíme, kontaktujte na adrese ohchvv@vsmu.sk

So srdečným pozdravom,

organizačný tím projektu