Kurz teorie a dějin hudby

Katedra muzikologie FF UP v Olomouci pořádá 7 a 8. října 2022 Kurz teorie a dějin hudby. Kurz v celkovém rozsahu 16 vyučovacích hodin je akreditován pro učitele hudební/estetické výchovy na ZŠ a SŠ, je však určen také zájemcům o studium muzikologie i širší hudbymilovné veřejnosti. Kurz se uskuteční v Uměleckém centru Univerzity Palackého, Univerzitní 3, Olomouc, na Katedře muzikologie Filozofické fakulty UP v Olomouci.

Přihláška

E-přihlaska ke kurzu je k dispozici v portálu CŽV https://czv-up.upol.cz/cs/registration/2430/detail/terms

Mezní datum pro přihlášení je do 26. 9. 2022.

Kurz se uskuteční v případě zájmu nejméně deseti osob. Poplatek za celý kurz činí 1850 Kč (v případě účasti na jediném z termínů pouze 925 Kč).

Odborná garantka kurzu:

doc. PhDr. Eva Vičarová, Ph.D.

eva.vicarova@upol.cz

Kontaktní osoba: