ODBORNÁ EXKURZE v LS 2020/2021

Pondělí 11. leden 2021, 13:42

Milí studenti,

rozhodněte se, zda si zapíšete v LS 2020/21 odbornou exkurzi do Prahy, která je plánována na 13.–15. května 2021.

Program: návštěva Českého muzea hudby, Muzea Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka, Institutu Bohuslava Martinů a Hudebního oddělení Národní knihovny + 2 koncerty Pražského jara: 13. 5. finále soutěže - smyčcové kvarteto, 14. 5. finále soutěže - klavír. Vede Eva Vičarová.

Ubytování vlastní nebo na koleji Hvězda, Zvoníčkova 5, Praha 6-Petřiny. Pokoje v buňkách se soc. zařízením 2+2, 413 CZK/osoba/noc.  To bude zajištěno hromadně. Je nutné si co nejdříve koupit vstupenky (se studentskou slevou) na oba koncerty (https://festival.cz/koncerty/).

Pokud by musela být exkurze zrušena, dostali byste zadán alternativní písemný úkol, což by umožnilo předmět splnit. Samozřejmě nikdo neví, co nás na jaře - vzhledem k pandemii - čeká. Jste-li skeptičtí, vyčkejte a zapište si předmět až v akademickém roce 2021/22.

Eva Vičarová